Startol az X-party-3

A X. TesTudaT Konferencián – Kommunizmus Konferencia – Nemzetközi Összefogás az Életért – 2015. március 25-én kerül bemutatásra az X-party szisztéma 3. szintje.

A rendezvényeken – konferenciákon, vásárokon, fesztiválokon – megjelenők kb. 20%-a az átlagosnál kreatívabb és együttműködőbbek.

A kezdeményezések és a társulások új dimenzióját jelenti az X-party és különösen a 3. szint.

Az prognosztizálható, hogy lényegesen fel fog lendülni a vállalkozói és a diák szféra élete.

Részletek a Konferencia után.