Fórum a fesztiválokon

Az első Fórumot az első Magyar Világtalálkozón szerveztük meg, Balatonlellén. Nagyon bevált! Hívtunk diákokat, és a rendezvényen megjelent vállalkozókat. Azután a Budapest Nemzetközi Vásáron, a Kézműves Magyar Ízek Vásárán, a Gyulai Pálinkafesztiválon és még más nagy fesztiválokon „celebráltunk” Fórumot.

vdf-szfeszt-a1Etikánk alapján foglalkozunk a fesztivállal, hogyan lehet még jobban, még nyereségesebben megcsinálni legközelebb. És még két témát vetünk fel. Így haladunk előre.

A SzeptEmber Feszt is jó alkalom arra, hogy egy Vállalkozók és Diákok Fórumát szervezzünk.

A fókuszcsoportos, konstruktív, együttműködő fókuszcsoportnak most is három témája lesz:

A SzeptEmber Feszt adta lehetőségek – 2015-ben való kihasználása

Az Európai Uniós kapcsolataink fejlesztése rendezvényekre orientáltan

A szórakozáskultúránk helyzete, tendenciái, feladataok, lehetőségek, Laharo-partik stb.

A részt vevőket meghívásos alapon szervezzük, de természetesen lehet rá jelentkezni. A hoszteszasszisztencia, a szépségversenyzők külön színfoltot jelentenek.

A Fórum konklúzióját egy-két mondatban összefoglaljuk és publikáljuk.

A lényeg: van jövőnk a Világban!