A 2011. januárjában alapított Diákok és Vállalkozók Fóruma – a két szféra konstruktív együttműködése – megjelent a Facebookon is!
A továbbiakban kihasználjuk a legnagyobb internetes közösségi oldal adta lehetőségeket, annak érdekében, hogy a Fórumainkat, a programjainkat, a partnereinket hatékonyabban tudjuk kommunikálni.
Facebook címünk:
A Diákok és Vállalkozók Fórumának központi honlapja továbbra is itt, az x-party.hu oldalon marad.
Budapest, 2013. november 25.