Kapcsolatfelvétel a földönkívüliekkel

Május 24-25. – A Magyar Világtalálkozón az EFISZ Aktivista klub a Diákok és Vállalkozók Fóruma valamint az Yrisz Klub összevont tanácskozásán döntést hoztunk arról, hogy együtt, összefogva kidolgozzuk a földönkívüli intelligens lényekkel való kapcsolatfelvételt.

A témában összevont konferenciát szervezünk 2013. október 30-án és november 2-án.